200907171640如何進行頸部的護理? Kaela hooldust?

Kaela hooldust?

  Kaela, kokkupuute koha, oli tuntud noorte taimer. Siiski oli niivõrd kui näo, tähelepanu ja hooldus, kaela kohta nii lihtsamaks enneaegne vananemine, kaela on esimene saidi vana. Loobub, mõtle uuesti täielik kõrvaldamine on keeruline. Siiski, kui pikaajalise hoolduse klastrites kaela võtta järgmised meetmed, saate kontrollida selle loobub jätkuva arengu. Hoolduse kael on kasutajasõbralik, sealhulgas nahahooldus, terviklik meetmed, kaelalihast eemaldamata ja emakakaela algatusel. Seda saate teha:

  Sageli õrnalt massaaž kaela, pärast suplusvee liniment piim või koor, massaaž kaela. Meetmeid tuleks pehme ja aeglane, patsientide ja nahk veidi punane, kuni sügavaid või kõrge temperatuuriga keskkonnas töötades kaela lihtne higi tollivormistus toimub aegsasti higi, toiteväärtus naha koore tuleks kohaldada enne voodisse naha pehme ja tõrgeteta saada kõrge kaela vältida otsese päikesevalguse eest pikka Päikesepaiste kestus, kuum ilmastikutingimuste; olge selle jooksul märkimisväärselt lühikese aja jooksul raiskab mitte teha.

  Kasutage tööd tehes kaela kehakaalu õppused. Poolt: leevendatud seista, kaks silmade tasemele, järelevalvesüsteem ja näo unward, pool juht lülitada rõngad nagu omakorda aeglaselt pehme kaela pärast kuni üles, kogus 20 korda rühma juht kasutab. Iga kord, kui do "infarkt kaela" kasutab kolme rühma, väljaheites Shang viimane laupäev, käte korral vägede Fu elusate juht, madal lifti ja pool lülitada harjutused, meetme tuleks aeglase, ei ole kättesaadav, oli kiire Mengiä; kahekordse käsitsi poks ja alusel oleva kalasaagi lõuaalused, juhi Hou Yang, kaks küünarnukikaitsed jooksul, seejärel aeglaselt, ei pea kuni võib surve alla, number alati; asendisse selili, juhi tõstke üles, on püsti rindkere Qian suunas aeglaselt liikuva võimalikult kuni seejärel ei saa teisaldada weizhi, seejärel aeglaselt on pea taaskasutamise in situ ja viibimise hetke. Seda 15 ~ 20 korda minutis; tagasi, kuni poole õigust, pea vasakule, pöörates, lülitage oma pea minna piirnormi, seda 15 ~ 20 korda minutis; alalise parimal juhul on vaheldumisi ringi joonistamiseks pea päripäeva ja vastupäeva. Iga 15 minuti jooksul kiirusega ~ 20 korda; asend, põhjustab Hou Yang maksimumi, siis asukoht, iga 15 minuti jooksul ~ 20 korda; käte fork Yu aju Hou, lõuaalused konteeritud Yu rindkere ülemine, siis põhjustab Hou Yang, käte suhtes resistentsuse, pea muudab Hou kaelalihast eemaldamata sunnitud tõmbe pingeline, et iga 15 minuti jooksul ~ 20 korda sobiva; eesmise jalad painutatud, hind jala pedaali loovutama, tõmmake lifti tagasi Venitus relvade, juht ja seejärel Yang piiramiseks, iga 25 minutit kiirusel ~ sobiva. 30 korda; alalise seisukohti, relvade toetada seinad, asutus hoiab vertikaalse, Freestyle liigub ettepoole, tõstke rinnus, pea ja kaela tagasi nii palju kui võimalik; valitud massi korral objektide juht, risti pea, kael, asutusele ja koivad pöörduda liigutada, hoida.

https://www.flickr.com/groups/dried_plum/ 泰國梅子乾
https://www.flickr.com/groups/roselle/ 洛神花

如何進行頸部的護理?

  脖頸,是外露的部位,被人稱為青春計時器。但是,人們對脖子遠不像對面部那樣注意保養,所以,脖子容易過早衰老,是最先顯老的部位。皺褶一旦出現,再想徹底消除是很難的。但是,如果能長期堅持採取下述措施進行脖子的保養,就可以控制皺褶的繼續發展。保健脖頸的方法簡便易行,主要包括皮膚護理、頸肌和頸椎運動在內的綜合保健措施。具體做法是:

  經常輕輕按摩脖頸,入浴後,搽上奶液或雪花膏,做頸部按摩。動作要輕柔徐緩,耐心細緻,直到皮膚微微變紅;避免陽光長時間直射,天熱或在高溫環境工作時,頸部容易出汗,應及時清除汗液,睡前宜在頸部塗抹高級營養護膚霜,以利皮膚柔軟光滑;注意不要使自己在短時間內大幅度地消瘦。

  利用工作間隙做頸部健美減肥操。方法是:放鬆站立,兩眼平視,做低頭、仰頭、側轉頭和環轉頭等練習,要緩慢柔和,之後引頸向上,頭往上頂,默數20次為一組。每次做「梗脖」練習三組,最後坐在凳上,雙手以適當的力量扶住頭部,做低抬、側轉頭練習,動作宜徐緩,不可過快過猛;雙手握拳,撐住下頜,頭後仰,兩肘內靠,然後頭要慢慢地盡最大可能往下壓,做數次;仰臥,頭部抬起,將下巴盡可能向胸前方向慢慢移動,直至不能再移為止,然後慢慢將頭部恢復原位,並停留片刻。每分鐘做15~20次;仰臥,頭部抬起朝右、左轉動,轉動時頭部要轉到極限,每分鐘做15~20次;站立,用頭部最大限度畫圓,順時針方向與逆時針方向交替做。速度每分鐘15~20次;俯臥,抬頭後仰至最大限度,然後下落,每分鐘15~20次;雙手叉於腦後,下頜貼於胸上部,然後抬頭後仰,雙手要給頭部以阻力,使後頸部肌肉用力拉緊,以每分鐘15~20次為宜;前腿彎曲,後腿蹬地,手握拉力器舉向後伸展雙臂,頭隨後仰至極限,速度以每分鐘25~30次為宜;立姿,雙臂支撐牆壁,身體保持垂直,胯部盡力向前移動,挺胸,頭頸部盡量後仰;選重量適宜的物體置於頭上,頭部、頸部、身體保持垂直,然後兩腿交替前行,注意保持平衡。

品牌
CELINE 思琳
品名
淡彩迷情女性香水TESTER_女性香水
存貨
規格/說明
100ml 790$2400 產品說明: 香調 : 清新花香調 前味 : 佛手柑 、 義大利檸檬 、 紫羅蘭 、 黑醋栗 中味 : 粉紅玫瑰茶 、 茉莉 、 桃子 後味 : 雪松 、 香根草 、 白麝香
銷售類型
Wholesale
沒有上一則|日誌首頁|沒有下一則
回應
關鍵字
累積 | 今日
loading......
Brand
    沒有新回應!
Skin Cares