200811071118Mis on "kolme-kamber", "viis silmad", Speaker kiht nägu?

Mis on "kolme-kamber", "viis silmad", Speaker kiht nägu?

 Esteetilise leibkonna jaotamine golden paragrahvi suhte meetodit analüüsida inimeste näo funktsioonid, kolme kolleegiumi viie silmade kosmeetikatoodete standardid.

 Kolme katse kambri pikkuse suhe nägu, nägu pikkus on jagatud kolme võrdse jagunemise realt esiosa juuksed-Road three, Road three nina, selleks et püsti, nina lõpust alates iga näo ühe kolmandiku.

 Viis silmad näo laius, silma-kujuline üksusena pikkus, laius on oli jagatud viie võrdsel jagunemisel, juuksed juuste paremal küljel vasakult kujuline viie-silma puhul. Ühe silma ruumi kahe silma vahele, kaks silmad ühele küljele juuksed poolelt silmade vahed, üks viiendik osakaal.

 Nõgusa nõgusad näo sisaldavad orbitaalressursse nõgusad silmade ja kulmude kondiga, silmade ja nina, vormid ja zygomatic arch lahendamine, püsti Groove ja kaevikus nõgusad vahel.

 Põhja kumera näo, sealhulgas otsmik Road three, nina, cheekbones, püsti ja ning samas suunas alalõuaga.

 Tingitud luu suuruse muutumist, lihaste ja rasva jäme-eri tekstuuri erinevusi nii, et inimesed saavad silmitsi arenenud mitmekesisusest individuaalsed tunnused. Bump tase sõltub suuresti näo, kolju ja rasva kihi naha pinda. Kui väiksemad, kondid keerake nurk, kui rasva kihi paksus, meeste ja naiste struktuurid ei ole ilmne, ei ole väga erinevad. Kui kondid, keerates väikeste vaatamine nurk, kui rasva õhuke, kumer struktuuri selge, korrastatud. Mees- ja naistöötajad struktuurid on liiga ilmne, siis nurga, tähenduses puudub naise pehme. Hüppab kui struktuur ei ole ilmne, natuke elav tunne, veidi swollen. Seetõttu, kui meik värv ja varju kasutatakse nägu isas- ja emasisend taseme kohandamiseks.

wholesale perfume

什麼是面部的「三庭」、「五眼」及凹凸層次?

 美學家用黃金分割法分析人的五官比例分佈,以三庭五眼為修飾的標準。

 三庭 指臉的長度比例,把臉的長度分為三個等分,從前額髮際線至眉骨,從眉骨至鼻底,從鼻底至下頦,各佔臉長的1/3。

 五眼 指臉的寬度比例,以眼形長度為單位,把臉的寬度分成五個等分,從左側髮際至右側髮際,為五隻眼形。兩隻眼睛之間有一隻眼睛的間距,兩眼外側至側髮際各為一隻眼睛的間距,各佔比例的1/5。

 凹面 面部的凹面包括眼窩即眼球與眉骨之間的凹面、眼球與鼻樑之間的凹面、鼻樑兩側、顴弓下陷、頦溝和人中溝。

 凸面 面部的凸面包括額、眉骨、鼻樑、顴骨、下頦和下頜骨。

 由於人們的骨骼大小不同,脂肪薄厚不同及肌肉質感的差異,使人們的面部形成了千差萬別的個體特徵。面部的凹凸層次主要取決於面、顱骨和皮膚的脂肪層。當骨骼小,轉折角度大,脂肪層厚時,凹凸結構就不明顯,層次也不很分明。當骨骼大,轉折角度小,脂肪層薄時,凹凸結構明顯,層次分明。凹凸結構過於明顯時,則顯得稜角分明,缺少女性的柔和感。凹凸結構不明顯時,則顯得不夠生動甚至有腫脹感。因此,化妝時要用色彩的明暗來調整面部的凹凸層次。

 


今夏除了女性香水之外,ESCADA『 SUNSET HEAT情定夕陽』同時並推出了清新而具有男子氣概的男性夏日香氛。帶著男子氣概的ESCADA『SUNSET HEAT情定夕陽』男性香水與女性香水有著同樣熱情與期待的渴望。ESCADA『SUNSET HEAT情定夕陽』男性香水的主要成分包含,楊桃,海風,浮木和琥珀,融合這些香氣後,也有如女性香水一般的果香調,但是更具有個性及深度。琥珀香氣令人迷戀,而海風飄散著清爽與舒適的水漾感覺,有著如柑橘調般清新的楊桃,而浮木則透露出誘人的神秘感。 是一款全新的水漾木質調男性香氛。

雅詩蘭黛
資生堂
克麗絲汀 迪奧
蘭蔻
萊珀妮

沒有上一則|日誌首頁|沒有下一則
回應
關鍵字
累積 | 今日
loading......
Brand
  沒有新回應!
Skin Cares