200811031515Millised põhimõtted näo meik?

Millised põhimõtted näo meik?

 Elu, me sageli punast õunad nägu, väike ja sirge nina, bright star silmad, kirss lähedaste suu ja nii edasi naise ilu kirjeldamiseks. Kuigi ilu standardeid ei ole ühtsed, kuid külgede ilu on Ameerika Ühendriikide tervikuna olulised osad. Silmitsi meik ja ilu kõige olulisem osa. Silmitsi meik, sealhulgas kulmude, silmad, nina, põseliha, huuled ja selle meik mujal. Hea näo meik mõelda, peab kapten esimese foto meik peamisi põhimõtteid.

 (1) puudusi esile peavad ühest küljest töötlemise silmitsi kõige ilusama osa Mark näib ilusam; teiselt poolt selleks, et katta kuni või puuduse või osade puudujääki parandada.

 (2) füüsiline tegelik, kosmeetikatoodete füüsiline kooskõlastamine, mis tahes jätmata. Kannad vähe anda vδga elegantne, ilus, puhas tunne, kõige sobivamad kasutamine kodus või tööl tavaliselt; ega anda liiga sügavale ega liiga väärikalt ja noble mulje, esineb sageli ajal õhtusöök, pidulik, talitluse ja muude sotsiaalsete tähtpäevad. Vormiriietust, liiga sügavale ega ka mitte anda on riigivapp paks, kas vaadata füüsilise tegelikult. Tselluloositehases kunstnike kasutada meik oskuste oskustega kosmeetiliste teel, kasutades erinevate loodusliku ja kaunis meik kosmeetika tulemuste saamiseks.

 (3) tõsise ja vastutava meik ei ole ühepoolse tegutsemise kiirus, Dodge, vaid pigem vastu üksikasjaliku lähenemisviisi, tase ja süstemaatiline viisil. Kui informatsiooni meetmeid tuleks valguse stabiilsuse, tähelepanu, valides õige värv ja valgustus.

 (4) üldine kooskõlastamine, meigi isik ja ajast, suiting meetmed kohalike oludega ja pärast ühtse mustri vältimiseks tuleks näitavad meile, vältida "tuhat meik". Enne meik, nagu meik meik eesmärk on rõhutada isiksuseomadused, mis pole lihtsalt jäljendamiseks. Vastavalt enda nägu (sealhulgas Mei, silmad, nina, käigus, labial) funktsioonid, üldise konstruktsiooniga, isiklik ilu; samuti erinevas vanuses alusel erinevat korda erinevaid kujundusi, muu identiteedi. Öösel, eriti silmas pidades silmas värvilise valgustuse, ere kosmeetika tuleks kasutada, nagu näiteks kerged silma varju, pearly huulepulgad, kuid James ei peaks olema liiga suur. Ei ole esialgse töötlemise seejärel pυhjal uus kosmeetikatoodete, tehes mitte ainult kasutada tarnished ning kahjusta naha.

 Lisaks näo meik peavad pöörama tähelepanu ka vastavad juuksesoengut, rõivad ja rõivamanused, püüdnud saavutada ideaalne kogumõju.


perfumes wholesale

臉部化妝的基本原則是什麼?

 在生活中,我們常常以蘋果紅的臉色,小巧而挺直的鼻子,明亮如星的雙眸,櫻桃似的小嘴等來形容女性的美。雖然美的標準並不統一,但臉部的美卻是整體美中的關鍵部位。而臉部化妝又是美容化妝中最重要的一環。臉部化妝的內容,包括眉、眼、鼻、頰、唇等部位的化妝。要想化好臉部的妝,首先必須掌握臉部化妝的基本原則。

 (1)揚長避短,化妝一方面要突出臉部最美的部分,使其顯得更加美麗動人;另一方面要掩蓋或矯正缺陷或不足的部分。

 (2)自然真實,化妝要自然協調,不留痕跡。生活淡妝給人以大方、悅目、清新的感覺,最適合在家或平時上班時使用;濃妝給人以莊重、高貴的印象,常出現在晚宴、婚宴、演出等特殊的社交場合。無論淡妝、濃妝,切忌厚厚地抹上一層,都要顯得自然真實。化妝師可以運用化妝技巧,通過熟練的化妝手段,使用各種合適的化妝品來取得自然而美麗的化妝效果。

 (3)認真負責,化妝時不可片面追求速度,敷衍了事,而是要採取一絲不苟的態度,有層次、有步驟地進行。化妝時,動作要輕穩,注意選擇合適的色彩和光線。

 (4)整體配合,化妝要因人、因時、因地制宜,切忌強求一律,應表現出個性美,避免「千人一妝」。在化妝前,化妝師要對化妝對像進行專門設計,要強調個性特點,不要單純模仿。要根據自身臉部(包括眉、眼、鼻、頰、唇)特徵,進行具有個性美的整體設計;同時還要根據不同場合、不同年齡、不同身份制定不同的設計方案。夜間,特別是在彩色燈光的照耀下,應該使用發亮的化妝品,如亮光眼影、珠光唇膏等,但塗的範圍不應太大。切忌在原來的化妝基礎上再塗新的化妝品,這樣做不僅會使化妝失去光澤,而且會損害皮膚。

 此外,臉部化妝還必須注意與髮型、服裝和飾物相配合,力求取得完善的整體效果。

沒有上一則|日誌首頁|沒有下一則
回應
關鍵字
累積 | 今日
loading......
Brand
  沒有新回應!
Skin Cares