200812261635Kozmetik makyaj güzellik ürünleri toptan parfüm


Lung Jyi is a Taiwan based distributor of wholesaling top brand cosmetics, fragrances & gift sets to trade & export to specialty stores, superstores or retail stores. We are dedicated in providing you with a wide selection of genuine brand names from every corner of the world. Our company offers a complete range of the most up-scale and cutting edge products, which includes perfume fragrances, men’s perfumewomen’s perfumemini perfume, skin care, cosmetic, color cosmetics, perfume gift sets, skin care gift sets, cosmetic gif sets, hair care, styling products, body care, bath and body accessories, makeup accessories, color cosmetics accessories, fashion decorations, gift sets, fancy products, Japanese fancy products etc.  

Export/ Wholesale Business

Based on different channels, our customers could be divided into two categories, physical (traditional) and virtual (newly) channel. The traditional channel consists of trader, wholesaler, skin, body and hair care’s original installation import, franchise store, chain store, decoration corporation, gift corporation, department store, distributor and direct sale. In the other hand, the virtual channel is through wholesaling to the online shopping mall.

Basically, two kinds of our key customers are other smaller wholesalers and physical stores. And due to different trading volumes, trading figures or the long-term cooperation relationships, the wholesale price would be different in those two kinds of customers.

     Our products come from creditworthy manufactures, agents or trading partners in order to ensure the product quality and avoid fakes. The bestselling high-quality products and the competitive price are our characteristics; therefore, welcome fraternity or all trades and professions to be our customers or give us some advices. Thank you!

Please call our office number for further information.       E.Mail

Tel: 886-6-2820480 , 2822432 , 2833368 

Fax: 886-6-2520390, 2828429

http://gb.perfume.com.tw/english/

 

Akciğer Jyi ise ticaret ve özel Mağazalar için ihracat için en iyi marka kozmetik, kokuları ve hediye Setleri toptan, bir Tayvan temel Dağıtıcı superstores ya da perakende mağazaları. Biz dünyanın her köşesinden gerçek markalar geniş bir yelpazesi ile sağlanmasında adanmıştır. Firmamız komple bir hizmet sunmaktadır içeren parfüm kokuları, men's perfume、women's perfume、mini parfüm, Cilt Bakımı, kozmetik, renkli kozmetik, parfüm hediye Setleri, Cilt Bakımı hediye Setleri, kozmetik GIF setleri, saç bakımı, şekillendirme ürünleri, vücut bakımı, banyo ve vücut aksesuarları, makyaj aksesuarları, renkli kozmetik aksesuarları, moda süslemeleri, hediye Setleri, fantezi ürünleri en yukarı ölçekli ve kesim ürünleri, Japonca fantezi ürünler vb.

İhracat / İş Toptan

Bağlı olarak farklı kanallarda, müşterilerimiz fiziksel (Geleneksel) iki kategoriye bölünmüş ve sanal (yeni) Kanal. Tüccar, toptancı, cilt, vücut ve saç bakım'ın özgün yükleme alma, franchise mağaza, zincir mağaza, dekorasyon corporation, Hediyelik Şirket, mağaza, dağıtıcı ve doğrudan satışı geleneksel Kanal oluşur. Öte yandan, çevrimiçi alışveriş merkezi için toptan aracılığıyla sanal kanalıdır.

Temel olarak, iki tür önemli müşterilerimiz diğer küçük toptancılar ve fiziksel depoları vardır. Ve ticaret rakamları ya da uzun vadeli işbirliği ilişkileri farklı ticaret birimleri nedeniyle Toptan fiyat müşteriler bu iki tür farklı olurdu.

Ürünlerimiz müşteri üretmektedir, aracıları veya ürün kalitesini sağlamak ve sahte önlemek için ticaret ortakları gelen. Çok satan kaliteli ürün ve uygun bir fiyata bizim özellikleri vardır; Bu nedenle, kardeşlik ya da tüm esnaf ve meslek müşterilerimiz veya bazı öneriler vermek bizi hoş geldiniz. Teşekkür ederiz!

Lütfen daha fazla bilgi için bizim ofis numarasını arayın. E.posta

Tel: 886-6-2820480, 2822432, 2833368

Faks: 886-6-2520390, 2828429

沒有上一則|日誌首頁|沒有下一則
回應

Powered by Xuite
    沒有新回應!
關鍵字