200901081125Farklı yazın kaş nasıl?

Farklı yazın kaş nasıl?

 Kaş-tüm gerçeği değil ideal standart kaş- ama büyük ölçüde yüz görünümü, bu nedenle değiştirilmesi etkileyen birçok kusurları vardı. Orada birkaç ortak kaş: Radyal, santrifüj kaş ve kaş kaldırma kaş kaslar, kaş ve kaş geniş ve ince, renk tonlarını dağınıklığı kalın.

 Merkeze kaş çok yakın iki kaş arasındaki uzaklığı aralığı bir göz, sinir, mutsuz ve seçme kompakt germek değil insanlar yapmıştı kaşları uzunluğu küçüktür. Hatta birlikte sürekli kaş içine iki kaşları var. Düzeltme: çok fazla dışa iki kaslar, boyalı içine köşesinde hemen üstünde lateral superciliary zirveye taşır kaş, kaş furrowed arasında çıkardı kaslar uzatılmış.

 Radyal mesafe çok uzak iki kaş kaş arasındaki boşluğu bir göz, kaş pozisyon sapması yanal yüzü, kaslar uzunluğundan ve burun çok geniş. Hoş bakmak kişi ama mat yapmak, yüz hatları dağılmış. Düzeltme: keskin önce kaş kaş kalemi iyi--dan kaş büyüme bir kök boyalı, çizer kaşlarını eksikliği ve yetersizliği, geçti hemen üstünde medial nokta, iki kaş gap, superciliary tepe köşe konumda kaş ileri biraz furrowed alnı değil gergin. Bağlantı yukarıda kaşları ve özgün dikkatine doğal boyalı.

 Asılı düşük kaş, kaş kaş furrowed, insanlar mutlu ifade ya da atmosfer zekice yapılmış yükseldi. Ama kaslar kadar asılı sonra yumuşak duygusu eksikliği insanlar ve yüz uzun etkili olun. Düzeltme: ne zaman dışında çatık kaş kaslar aşağıda ve yukarıda furrowed frowning kaş kaş furrowed kaslar ve aynı düzeyde yakındır. Boyarken, odaklanma ve kaş Furrowed kaşları yukarıda aşağı aşağıdaki kapak, ayaklanma, kaşları kaş furrowed boyalı.

 Kaslar da bilinen asılı olarak bazimei, yüksek alnı, düşük kaş furrowed, Dostu, tür insanlar yaptı, ama aynı zamanda melankolik ve üzüntü duyguları, büyük görünmesini kişi olun. Düzeltme: ne zaman dışında çatık kaş kaşları yukarıda ve aşağıda furrowed frowning kaş kaş furrowed kaslar ve aynı seviyede yakındır. Ne zaman kaşları üzerinde duruldu resim yapmak için aşağıda ve alnı yukarı furrowed furrowed, frowned, kaş boyalı.

 Kaş kaslar daha kaba geniş ve yoğun, rengi siyah, koyu, bütün alanlarda büyüme biraz temiz ve derli toplu, çok kolay hiçbir yasa, karmakarışık. Düzeltme: kroki yüzü ve gözleri ve kaslar arasındaki boşluğu göre temel kaş şekli, çekerek, doğal kaş koruyarak ilave kaş kitle. Kaş Fırçası makyaj kullanılan tutkal, az sayıdaki içinde daldırma çizmek içinde dağınık kaşları, sonraki kullanımını biraz kuru: kaș tarağı, düzeltmek için kaş büyüme yönünde birlikte doğal futie kaslar.

 İnce, ince ışık kaşı kaşı tonlarını yapılan insanlar göz yakışıklı ama insanlar cimri yapılan Hava, kızgın sığ olmaması, özellikle büyük yüz olarak koordine edilmesi gibi görünmektedir. Düzeltme: kaşı yay göreli olarak yüz, kaş geni_letici, superciliary en yüksek renk geliștirme, superciliary tepe, kaslar doğal olarak bir kök boyalı, büyümeye basın vurgulayan kaş hakkında biraz konuşmak furrowed.

化妝品 保養品 禮品 精品 百貨 SK-II 批發

不同的眉型如何進行修正?

 現實中的眉型並不都是理想的標準眉型,而是存在著許多的缺陷,大大影響了面部的美觀,因此要進行修正。常見的眉型有以下幾種:向心眉、離心眉、吊眉、垂眉、雜亂粗寬的眉及細而淺淡的眉等。

 向心眉 兩眉頭之間的距離過近,間距小於一隻眼的長度,眉頭過近使人顯得緊張、不愉快和五官緊湊不舒展。有的人兩條眉毛甚至連在一起成為連心眉。修正方法:將兩眉之間過近的眉毛拔掉,將眉頭描畫到內眼角正上方外側一點,眉峰向外移一些,眉梢向外拉長一些。

 離心眉 兩眉頭之間的距離過遠,間距大於一隻眼的長度,眉毛的位置偏向臉的外側,眉毛與鼻根處顯得過於開闊。使人顯得和氣但遲鈍,五官分散。修正方法:在眉頭前用尖細的眉筆,順眉毛的長勢一根根描畫,畫出虛虛的眉頭,眉頭位置在內眼角正上方內側一點,將兩眉距離拉近,眉峰略向前移,眉梢不宜拉長。注意描畫的眉頭與原有眉頭的銜接要自然。

 吊眉 眉頭低、眉梢上揚,使人顯得喜氣精明。但過吊的眉使人缺少柔和感,並有使臉型顯長的效果。修正方法:修眉時除去眉頭下面的眉毛和眉梢上面的眉毛,使眉頭與眉梢接近於同一水平。描畫時,側重於眉頭上面和眉梢下面的彌補,將眉頭上揚,眉梢往下描畫。

 垂眉 又稱八字眉,眉頭高、眉梢低,使人顯得親切慈祥,但也有憂鬱和愁苦的感覺,使人看起來年齡較大。修正方法:修眉時除去眉頭上面的眉毛和眉梢下面的眉毛,使眉頭與眉梢接近同一水平。描畫時側重於眉頭下面和眉梢上面的彌補,將眉頭壓低,眉梢往上描畫。

 雜亂粗寬的眉 眉毛較密,顏色黑而深,成片生長沒有規律,使人顯得不夠乾淨整齊,過於隨便。修正方法:根據臉型和眉與眼睛的間距,描畫出基本眉形,將多餘的眉毛拔除,保留自然的眉體。用眉刷蘸少量化妝膠水,塗於雜亂的眉毛上,稍干後用眉梳順著眉毛生長方向理順,使眉毛自然服帖。

 細而淺淡的眉 細淺的眉使人顯得清秀,但過細則使人顯得小氣,過淺則缺少生氣,尤其是大臉盤的人顯得不協調。修正方法:根據臉型調整眉毛弧度,強調眉峰,按眉毛自然生長方向一根根描畫,將眉型加寬,眉峰顏色加濃,眉梢略微淺淡。

沒有上一則|日誌首頁|沒有下一則
回應

Powered by Xuite
  沒有新回應!
關鍵字