200904170606geniş göz kapagi, küçük gözler, göz kapagi adam?

Hata-göz, makyaj çantaları altında Bekleyen, küçük gözler, geniş göz kapagi, küçük gözler, göz kapagi adam?

 Hata-göz üst göz kapagi ya da daha fazla su, değil açık gözler radian maruz yüzey içeren kapak kalın yağ tabakası, insanlar gibi şişmiş lax ruhu yok. Güncellenmiştir yöntemi: kirpik köklerini giderek Soluklaşan SUMI kadar koyu göz farı ile yatay SUMI. Kaş parçaları boyalı parlak renkler, böcek gözü insanlar kırmızı göz farı kullanmamaya çalışın. Gözlerimi ve dış köşe geniş, gözleri göz dağılımı üzerinde ince, düz, göz ortasında gözler radyan en aza indirin. Eyeliner göz altında kuyruk biraz kaba, gayet köşede.

 Altında alt göz kapağı sarkma, yağ, tanınmış insanlar altında tanınmış çanta çanta, çağın yükselen öfkeli eksikliği içyüzü. Güncellenmiştir yöntemi: yumuşak göz farı renk hakkında konuşmak, çok fazla vurgu genellikle kahverengi ve bej; tercih etmelisiniz eyeliner: gözlerimi biraz ince çizgiler köşelerde, gözleri geniş, çığırtkan köşe Sanat altında boyalı inç geniş ve biraz aşağı, gözler Merkez-meli var olmak düz, krem boyalı yaylar.

 Fine-küçük gözleri gözleri karakter ise ince, Car mı gözleri hissi, hafif ve hassas insanlar baktı, ama daha az hareketli göz. Güncellenmiştir yöntemi: kısmi sıcak renkler göz vurguladı, gölge kullanılan düzeyi Halo boya yöntemi, Shang göz kapağı göz gölge tarafından göz kapağı kenar 2 mm parçaları oluşturan Halo boya, Xia göz kapağı göz gölgesinden Halo boya biraz geniş aşağı tarafı dışında kirpiklere uzakta ile bazı olmalıdır; beyaz göz kalemi kalem Shang göz kapağı bölümleriyle boyalı, sonra yan dışında kirpiklere siyah eyeliner kalemiyle boyalı geniş bazı, benim gözleri göz weilue Gül, Xia göz kalemi için biraz ark hattıdır.

 Göz kapağı geniş göz kapağı çok geniştir, siyah göz küçültmek, çoğu kez insanların gözleri Tanrı, ancak değil ruhu, aura eksik olmadan yapar geniş göz kapagi ile karakterizedir. Güncellenmiştir yöntemi: SUMI koyu göz farı yakınındaki kirpik ile kökleri, parlak renkli kaş kemiği altına; gözlerimi kirpik köklerine birlikte izlemek, altında göz kirpik çizim Resim Sergisi göz kapağı iç hatları olacaktır.

 Küçük küçük göz göz gözler ifade ve çekicilik çok küçüktür, gözleri çatlamak yanında karakterizedir. Güncellenmiştir yöntemi: koyu göz farı üst göz kapagi kenarından başlatmak lekelenme, yavaş yavaş Dodge, alt göz kapağı boyalı ışık rengi göz farı; bizim gözleri ve teller için karanlık boyalı, uygun boya geniş kenar köşeler dışında dışarıya uzatılabilir. Işık dışında yatay çizgi ile gözleri hattımı bağlanmamış, köşeye gelecek eyeliner boyalı.

 Tek göz kapağı göz kapagi üst göz kapagi tarafından karakterize hiçbir kırışıklık, göz kapağı düz, anlamda eksik. Güncellenmiştir yöntemi: yaklaşık 5 mm içine James hakkında gözlerinde koyu göz shadows boyalı doğal yavaş yavaş Halo kıvrık. Çizmek göz kapağı göz farı renkli parlak renk; resim, karanlık eyeliner, üst göz kapagi biraz kaba kenarları kapsadığı bütün göz kapağı, göz kapagi biraz kaba kenarları resmin altında açık renkli gözler, göz kapağı dışında bir saniye sonra kapalı.

 

Fragrances, SkinCares, SK2, SK-II, Wholesale

腫眼泡、眼袋突出、細眼形、寬眼瞼、小眼睛、單眼皮的人如何化妝?

 腫眼泡 是上眼皮的脂肪層較厚或眼皮內含水分較多,使眼球露出體表的弧度不明顯,人顯得浮腫鬆懈沒有精神。修飾方法:採用水平暈染,用深色眼影從睫毛根部向上暈染,逐漸淡化。眉骨部位塗亮色,腫眼泡的人盡量不使用紅色系眼影。上眼線的內外眼角略寬,眼尾高於眼睛輪廓,眼睛中部的眼線要細而直,盡量減少弧度。下眼線的眼尾略粗,內眼角略細。

 眼袋突出 眼袋突出的人下眼瞼下垂,脂肪堆積,使人年齡感上升,缺少生氣。修飾方法:眼影色宜柔和淺淡,不宜過分強調,一般應選用咖啡色和米色;眼線:上眼線的內眼角略細,眼尾略寬,下眼線的內眼角描畫略寬並向下畫,眼睛中部宜平直,忌描畫成弧形。

 細眼形 細眼形的特點是眼睛細長,總有瞇眼的感覺,使人顯得溫和細膩,但欠生動活潑。修飾方法:宜用偏暖色眼影強調,採用水平暈染方法,上眼瞼的眼影由離眼瞼邊緣2毫米部位向上暈染,下眼瞼眼影從睫毛外側向下暈染略寬一些;上眼瞼部位用白色眼線筆描畫,再用黑色眼線筆在睫毛外側描畫寬一些,上眼線的眼尾略向上揚,下眼線略呈弧形。

 寬眼瞼 寬眼瞼的特點是眼瞼過寬,使黑眼球比例變小,常使人顯得眼大無神,反而沒有精神,缺少靈氣。修飾方法:用深色眼影貼近睫毛根部向外暈染,眉骨下方用亮色;上眼線沿睫毛根部描畫,線條要細,下眼線描畫在睫毛根內側的眼瞼上。

 小眼睛 小眼睛的特點是眼裂過小,眼睛缺乏神采和應有的魅力。修飾方法:深色眼影從上眼瞼邊緣開始塗抹,向上逐漸減淡,下眼瞼塗淺色眼影;上眼線用深色描畫,適當畫寬邊緣線,外眼角可向外延長。下眼線用淺色描畫,外眼角畫成水平線,不要與上眼線相連。

 單眼皮 單眼皮的特點是上眼瞼沒有皺折,眼瞼平坦,缺乏層次感。修飾方法:用深色眼影在上眼線上方約5毫米左右塗入,逐漸向上暈染成自然彎曲狀。在畫出的雙眼皮中塗上亮色眼影;在上眼瞼的邊緣畫上略粗的深色眼線,塗滿整個眼瞼,在下眼瞼的邊緣畫上略粗的淺色眼線,塗滿外側眼瞼的1/2即可。

沒有上一則|日誌首頁|沒有下一則
回應

Powered by Xuite
  沒有新回應!
關鍵字